Logo

Webinář EPALE: Kde berou lektoři nápady?

Date

Wednesday, January 27, 2021

Time

06:00 PM Europe/Prague

Convert to my timezone
This event is certified, please provide correct information.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email,click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

PROHLÁŠENÍ
Z webináře bude pořízen audiovizuální záznam (může být uvedeno jméno, které jste uvedli při registraci), v případě, že nesouhlasíte, uveďte prosím tuto skutečnost nahoře na této stránce do poznámky (Notice) při registraci.
Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Jméno a příjmení uvedené při registraci budou uvedeny na certifikátu o účasti. Ten vám systém automaticky zašle po absolvování webináře. Jde o plně automatizovanou funkcionalitu, jakákoliv následná změna údajů není bohužel možná.
Webinář bude trvat přibližně 1 hodinu a proběhne v češtině v aplikaci Clickmeeting, jejíž ovládací prvky přeloženy nejsou. Doporučujeme využívat prohlížeč Google Chrome či Safari, které jsou pro tuto aplikaci ověřeny. V prohlížečích Internet Explorer či Edge není funkčnost zaručena.
V případě naplnění kapacity webináře (100 osob) je možné sledovat online stream na YouTube kanálu EPALE kurzy: https://www.youtube.com/c/epalekurzy. Děkujeme za pochopení.

OBSAH WEBINÁŘE
Práce lektora je v určité míře velmi kreativní. Kde ale pořád brát nápady a inspiraci? Zjistěte, jak funguje kreativní myšlení a využijte vlastnosti svého mozku ve svůj prospěch. Poznejte, jak můžete přitáhnout lektorskou múzu a jak urychlíte přísun nápadů a myšlenek, které potřebujete. Naučte se jednoduchá a zároveň účinná cvičení, která podpoří vaši kreativitu a pomohou vašemu mozku lépe fungovat v oblasti myšlení.
Presenter

Petra Šimková

Petra vede tréninkové semináře pro firmy od roku 2002 v oblasti manažerských, prezentačních, lektorských dovedností, osobní efektivity. Koučuje od roku 2012, publikuje články v oblasti osobního rozvoje, vydává e-knihy a MP3 nahrávky.